איך לפתוח חשבון ביוטיוב?

יצירת חשבון יוטיוב בקלות

במדריך זה נלמד אתכם כיצד ליצור חשבון ביוטיוב בקלות ובמהירות. בשביל לפתוח חשבון יש לשלוח מספר פרטים בסיסיים, שם משתמש וסיסמה. אין צורך לספק מספר פלאפון או כתובת וכמובן שאין צורך לצרף כרטיס אשראי.

  1. הכנסו ליוטיוב ולחצו על הכפתור ליצירת חשבון חדש. – הכפתור נמצא בראש העמוד, הכפתור הזה ייקח אתכם לעמוד ליצירת חשבון חדש ביוטיוב.
  2. כתבו את כתובת האימייל שלכם ואת הסיסמה. – האימייל חייב להיות תקין, אחרת לא תוכלו לבצע את התהליך.
  3. מלאו את הסיסמה בשנית ואת שם המשתמש שלכם. – מומלץ לשמור את שם המשתמש והסיסמה למקרה שתשכחו.
  4. כעת בחרו את הארץ שלכם ברשימת הבחירה של הארצות. 
  5. למשתמשים מארצות מסויימות יש למלא גם postal code.
  6. בחרו את המגדר שלכם ואת תאריך הלידה שלכם. – אם אתם שואלים למה צריך את תאריך הלידה שלכם, זה מכיוון שיוטיוב מתאימה את התכנים לפי הגילאים שלכם, אם אתם מתחת לגיל 18 יוטיוב לא תציג לכם תכנים שלא ראויים לגילאים האלה. אם אתם מתחת לגיל 13 לא תוכלו לפתוח חשבון בכלל.
  7. אתם רובוטים? בטח שלא. יוטיוב רוצה לוודא שאתם לא תוכנה אוטומטית ליצירת חשבונות ולכן תצטרכו לעבור את המבחן הקצר שהיא תיתן לכם, תהליך קצר ולא מסובך.
  8. סמנו את 'קראתי ואני מסכים לתנאי השימוש'.
  9. לחצו 'יצירת חשבון חדש' – אם לא מילאתם נכון את הטופס, יוטיוב תתקן אתכם. חשוב לוודא שלא טעיתם במילוי הטופס ושאתם זוכרים את פרטי הכניסה.

הורדת שירים מיוטיוב ללא תוכנה

אנו, אתר dwn.co.il, מציעים תוכנת אונליין להורדת שירים מיוטיוב, כלומר שאין צורך להוריד שום דבר למחשב וכמובן לא להתקין שום דבר לדפדפן שלכם.

אנו מבטיחים לכם שלא נתקין לכם וירוסים או נקפיץ פרסומות popups.


איך להוריד באתר שירים בקליק?

הכנסו לעמוד הבית שלנו, הקישו את שם השיר או הזמר שתרצו להוריד, לחצו אנטר, והורידו את השירים שתרצו. הורדת שירים מיוטיוב ללא התקנה של שום תוכנה, התוכנה שלנו מובנית באתר האינטרנט שלנו.